Üyeler

KBT Proses ve Kalite Geliştirme Çalışma Grubu Üyeleri

Hamdi Ekici
Koordinatör
2015 yılında İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan yazarımız, 2014 yılından bu yana KBT Popüler Bilim Yayın Grubu'nda aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca KBT Metroloji ve Kalite Mühendisliği Çalışma Grubu'nu koordine etmektedir.
Yazıları
Ceyda Yeşilay
Üye
2016 yılında, İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve KBT Metroloji ve Kalite Mühendisliği Çalışma Grubu üyesidir.
LinkedinYazıları
Onur Ay
Üye
İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun olan yazarımız şu an Kalite Yönetimi alanında eğitimine devam etmektedir. Malzeme karakterizasyon teknikleri, toz metalurjisi gibi konularda araştırma yapan yazarımız KBT Metroloji ve Kalite Mühendisliği Çalışma Grubu üyesidir.
Yazıları
Çiğdem Bilim
Üye
İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendiliği Bölümü'nden mezun olan yazarımız aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. KBT Metroloji ve Kalite Mühendisliği Çalışma Grubu üyesidir.
Yazıları
Özge Ramazan
Üye
İstanbul Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan yazarımız Sakarya Üniversitesi Kalite Yönetimi ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. KBT Metroloji ve Kalite Mühendisliği Çalışma Grubu üyesidir.
Yazıları

Yazar Hakkında

Kuark Bilim Topluluğu Çalışma Grupları, Kuark Bilim Topluluğu'nun özellikle lisans öğrencileri için söz konusu proje çalışmalarının özel konu ve bilim alanlarında sürdürülmesini amaçlamaktadır. Böylece lisans öğrencilerinin akademik çalışmalara ilgi duyması hedeflenirken proje çalışmalarının sonuçları lisans, lisans üstü öğrenciler ve akademisyenler ile bilim severlerle paylaşılmaktadır.